Створення такого приміщення, яке малює уява ще до початку ремонтних робіт, - не просто мрія, а сучасна реальність. Професійна команда дизайнерів, які чітко знають технічні потреби, а також відмінно розуміються на сучасних тенденціях у світі дизайну інтер’єру, вміють оригінально використати їх у будь-якому приміщенні, - надійні помічники кожного, хто тільки починає планувати ремонт своєї оселі. Тож замовити послугу зі створення професійного дизайн-проєкту квартири - це перше і головне завдання на самому початку ремонтних робіт.

Що таке дизайн-проєкт квартири?

Дизайн-проєкт - це основний документ-інструкція, згідно якому працюють будівельники. При наявності такого документа замовника буде можливість не тільки не хвилюватися, чи буде все зроблено так, як треба, а й відстежувати і при необхідності коригувати процес ремонту.

Розробляється дизайн-проєкт квартири після того, як дизайнер зустрінеться із замовником, зробить необхідні заміри, вислухає побажання та потреби тих, хто буде жити в цій квартирі. Завданням дизайнера є зробити простір житлового приміщення не просто красивим. У дизайн-проєкті квартири повинні бути враховані декілька важливих моментів: функціональність, зручність, відповідність потребам замовника, сучасність та актуальність ремонту протягом кількох років.

Дизайн-проєкт, що замовляють в нашій Студії, складається з таких основних частин:

 • перепланування;
 • візуалізація;
 • креслення;
 • специфікації (світло, меблі, тощо).

Всі ці частини містять повну інформацію про варіанти планування, матеріали, які будуть використані в процесі ремонтних робіт, їх кольорову гаму, меблювання (часто ми розробляємо меблі за індивідуальним замовленням), розміщення електрики, освітлення та загальний стиль всієї квартири.

Чому необхідно замовити дизайн-проєкт квартири?

Вище ми вже наголошували на тому, що дизайн-проєкт - це така собі інструкція, яка включає та враховує всі найважливіші етапи та особливості при ремонті приміщення. І наявність цього документу - запорука того, що:

 • запланований бюджет буде дотримано;
 • будуть відсутні помилки в процесі ремонта;
 • будуть дотримані строки ремонтних робіт.

Дизайн-проєкт квартири. Ціна

Звичайно ж, у наших потенційних замовників часто постає питання вартості послуг зі створення дизайн-проєкту і виникає бажання зекономити. Але економія повинна бути виваженою. Зробити ремонт як у новобудові, так й у вторинному житлі - завдання нелегке. В будь-якому випадку доведеться розробити план перепланувань, врахувати технічні особливості, зрозуміти, які стіни є тримаючими, а які - ні, заздалегідь розрахувати, де варто розмістити розетки, освітлення та меблі, а ще й підібрати кольорову гаму, матеріали і віднайти загальний стиль простору. І це ще не все! Попереду - робота ремонтників, які потребують максимально коректної та докладної інформації.

Тож ціна дизайн-проєкту квартири або будь-якого приміщення - це запорука того, що ви не просто отримаєте квартиру мрії у максимально короткий термін, а ще й зможете вкластися саме в той бюджет, на який розраховували тільки на початках роботи.

Технічний дизайн

Технічний проєкт - одна зі складових дизайн-проєкту. Це той важливий етап на початку ремонтно-оздолювальних робіт, який допоможе запобігти технічним помилкам, що можуть призвести до необхідності дороговартісної переробки. Але в тому випадку, коли замовник хоче знизити витрати та почати ремонтно-оздоблювальні роботи якомога скоріше, ми пропонуємо відмовитись від фотовізуалізації та замовити тільки технічний дизайн. Таким чином строк підготовчих робіт скорочується з трьох місяців до трьох тижнів.

Замовити технічний проєкт треба кожному, хто планує та хоче реалізувати ремонт своєї мрії, адже він включає головні моменти, які треба врахувати при ремонтних роботах та є інструкцією для будівельників.

Технічний проєкт. Основні складові

По-перше, дизайнер разом із замовником обговорюють основні моменти, для кого розробляється технічний дизайн даного приміщення, які завдання потрібно вирішити, створюючи планіровочне рішення, обирають стиль та роблять необхідні заміри.

Далі починається розробка технічний креслень для будівельників. Тієї самої інструкції, додержання якої гарантує і витримання закладеного бюджету, і те, що приміщення буде виглядати саме так, як мріяв замовник. Тож технічні креслення включать: плани демонтажу та монтажу перегородок, плани сантехніки, електрики, специфікації об'єктів та матеріалів, розміщення меблів.

Завдання технічного проєкту

 1. Обговорити побажання клієнта.
 2. Підготовка необхідних креслень.
 3. Розробка інструкції для будівельників.
 4. Розрахунок смети та її дотримання.

Дизайн будинка

Розробка дизайн-проєкту будинка є дещо схожою на ту роботу, яку ми проводимо, коли працюємо над дизайном квартир. Але, звичайно ж, є суттєві розбіжності, про які хочемо розповісти.

Робота над майбутнім проєктом враховує не тільки професійний погляд дизайнера на те, як повинен виглядати будинок. Надзвичайно важливими є ті, хто буде жити у ньому та їх побажання. Можна сказати, що це - один з головних та основних моментів, на які спираються дизайнери. Крім того, враховується те, що дизайн-проєкт інтер’єру будинка повинен бути максимально гармонійним, функціональним, ергономічним, зручним, комфортним та залишати достатньо життєвого простору.

Замовити дизайн будинка. З чого почати

Звернутися до професійної команди дизайнерів та замовити дизайн-проєкт будинка - це запорука того, що ваші уявлення співпадуть з дійсністю. Багато хто вважає, що зробити ремонтно-будівельні роботи можна самотужки, але для цього недостатньо мати мінімальні знання у цій сфері та смак.

Але треба розуміти, що дизайнер враховує не тільки те, які шпалери вибрати та як розмістити меблі. Дизайнер повинен обов’язково взяти до уваги форму і розмір ділянки, перспективний вид з вікон: куди виходять вікна будинку - сонячна сторона або ж тіньова, навкруги будинка зелені насадження, або ж якась зі сторін виходить на вікна іншого будинку, хто буде жити в ньому та який функціонал треба передбачити. Враховуючи ці параметри, розміщуються точки освітлення, розташовуються меблі, підбирається кольорова гама приміщень. Тож дизайнер - це та людина, яка знає всі тонкощі зонування простору, розміщення меблів, освітлення та використання оздоблювальних матеріалів.І саме дизайнер пропонує той стиль всього будинку, який найкраще відповідатиме тій задачі, яку поставили йому замовники. І, звичайно, завдяки професійно розробленому дизайн-проєкту будинка, власник житла зможе отримати готове для життя приміщення точно в строк та з дотриманням закладеного бюджету.

Дизайн-проєкт будинка

Складові дизайн-проєкту будинка не відрізняються від тих, які ми використовуємо при розробці проєктів інших приміщень, в тому числі і квартир. Вони включають наступні розділи:

Частіше за все різниця відчувається у розмірі приміщень, того, чи вже збудований будинок та мав попередній ремонт або ж тільки на стадії будівництва.

Тому робота над розробкою дизайн-проєкта приватного будинка - це широке поле для творчості, де дизайнеру важливо втримати рівновагу між естетичністю, сучасністю, польотом фантазії та функціональністю і можливістю зробити простір, придатний для життя протягом багатьох років.